e-dönüşüm

Deva Dijital ve e-Dönüşüm Özelliklerini Keşfedin!

e-Dönüşüm ve Deva Dijital ile tanışın, hem zamandan hem paradan tasarruf edin.

e-Fatura, e-Arşiv Fatura Kesme

Faturalarınızı her an, her yerden takip edin. Anında müşterinize ulaştırın, tahsilat sürecinizi başlatın, hızlı ödeme alın.

e-Mutabakat

Mutabakat işlemleriniz için dijital ortamın avantajlarından yararlanın, operasyonel iş yükünüzü azaltın. Mutabakatlarınızın cevaplanması için ücretsiz hatırlatıcı ile işlem takibinizi kolaylaştırın, süreçlerinizi daha hızlı tamamlayın

e-İrsaliye

e-İrsaliye ile sevk irsaliyelerinizi dijital ortamda oluşturun, sevkiyat süreçlerinizi ve ticaretinizi hızlandırarak rakiplerinizin bir adım önüne geçin.

e-Banka

Tek tek banka hesaplarına, şifreleri ile girmeden tek panel üzerinden çalışılan tüm banka hareketlerini anlık olarak görebilirsiniz.

ıs çözumleri
Tahsilatlarınızı hızlandırın
Faturanız anında müşterinize ulaşsın
Fiziki fatura saklamaktan kurtulun
Kolay ve hızlı fatura oluşturun
Kargo masraflarından kurtulun
Doğayı koruyun

Anahtar teslim e-Fatura

e-Fatura avantajları nelerdir?

e-Fatura, elektronik ortamda hazırlanan fatura çeşididir. Maliye’nin sunucuları üzerinden alıcı ve satıcıya iletilen e-fatura hizmeti sayesinde, faturalama giderlerinizi azaltabilir ve müşterilerinize daha hızlı fatura gönderebilirsiniz.

Deva Dijital ile neler yapabilirsiniz?

e-Dönüşüm çözümlerimiz, Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından belirlenen tüm yükümlülükleri, standartları ve formatları karşılamaktadır.

icons8 bill 64

e-Fatura

Türkiye’nin e-fatura regülasyonuna tam uyum sağlar. Ödeme ve tahsilat süreçlerini hızlandırır ve faturalarınızın durumunu anlık takip edebilmenizi sağlayarak verimliliğinizi artırır.

icons8 sorting 64

e-Arşiv

Şirketlere, son tüketicilere ve e-fatura sistemine kayıtlı olmayan vergi mükelleflerine fatura gönderin. GİB’in B2C e-fatura regülasyonuna tam uyumludur. Ödeme ve tahsilat işlemlerinizi daha verimli hale getirmek için tasarlanmıştır.

icons8 bill 64

e-İrsaliye

Sevkiyat süreçlerinizi dijitalleştirin, işinize hız katın! e-İrsaliye ile sevk irsaliyelerinizi dijital ortamda oluşturun, sevkiyat süreçlerinizi ve ticaretinizi hızlandırarak rakiplerinizin bir adım önüne geçin.

icons8 questions 64

e-Mutabakat

Müşterilerinizin ve iş ortaklarınızla borç-alacak hesaplarının elektronik ortamda kolay, hızlı, güvenli ve hatasız olarak karşılaştırılmasını sağlar mutabakatlarınızı zaman ve maliyet tasarrufuyla yönetin.

icons8 invoice 64

e-Banka

Tüm bankaların hesap hareketlerinin tek ekranda görüntülenmesini ve Cari Hesapla, Kredi, Çek, Senet, vb. finans modülleriyle bağlantılı yönetilmesini sağlar.

Anahtar Teslim e-Fatura hizmeti ile kolayca e-faturalı olun!

e-Faturaya geçişiniz için gerekli olan mali mühür veya e-imza başvuru işlemleri, Argem tarafından yapılır.
Mali mührün elinize geçmesinin ardından bilgisayarınıza uzaktan bağlanan Deva uzmanı, e-fatura kullanımımız için gerekli kurulumu gerçekleştirir.
Başvuru sırasında karşılaştığınız sorunları Deva ekibi sizin için çözer, ek bir işlem olmadan kolayca e-fatura kullanıcı olmanızı sağlar.
Scroll to Top