Deva Lojistik Yazılımı Nedir?

Deva Nedir ?

Deva Lojistik Nedir, Tedarik zinciri üzerinde yer alan lojistik firmanızın planlama ve operasyon süreçlerini yönetip, finansal işlemlerin kaydedilmesi, sıralanması, alınması, özetlenmesi ve sonuçların çeşitli rapor ve analizlerde sunulması ile şirket içinde veya dışındaki diğer ilişkili sistemler ile entegre çalışabilen, çeşitli finansal veya operasyonel otomasyonlar sunarak tüm lojistik süreçlerinizi kapsayan yazılım sistemidir.

Tüm Lojistik İş Akışınız İçin Tek Çözüm

Yetkilere Göre Arayüz Tasarımı

Tüm Raporlar Her An Elinizin Altında

Deva Lojistik Programı ile tahsilat, e-fatura, şube ve acente işlemleri, araç ,sürücü, yük yönetimi ve detaylı raporlamalar ile baştan sona nakliye, ambar ve lojistik süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

Yazılım ve Lojistik Nedir ?

Lojistik yönetimi yazılımları, işletmeniz tarafından üretilen bir ürünün üretim sürecinin ilk halkasından başlayarak tüketiciye ulaşacağı son adıma kadar depolama ve taşıma süreçlerinin tamamının verimli şekilde planlanmasına ve yönetebilmenize olanak sağlayan yazılım programlarıdır.

Lojistik Nedir.

ARGEM BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

Endüstriyel otomasyon sistemlerin her ne kadar birer yazılım ve mühendislik enstrüman olsa da kullanılabilirliğin veya sürdürülebilirlik temelli bir kazanç sağlamak ve bu konuda hizmet ve danışmanlık vermek işleyiş deneyimi ve sektör tecrübesi ister. Argem Bilgi Teknolojileri olarak Deva Lojistik Otomasyonu yazılımı hizmetimizle beraber 30 yılı aşkın bilgi birikimimizle ve sektör tecrübemize de güveniyoruz.

Bilgi, Tecrübe, Birikim
Argem-Bilisim-Gri-Logo 800x185 webp
Scroll to Top