Argem Bilgi Teknolojileri

Neden Biz ?

Argem Teknoloji, işletmenizi yerinde analiz ederek ihtiyaçlarınızı tespit eder ve sizin içim en uygun çözümü en uygun fiyatı sunar. Müşterileri ile uzun yıllar süren birlikteliğinin temelinde sadece satış öncesi değil satış sonrasında da aynı hassasiyeti göstermesi yatar.

Tarihçemiz

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta; danışmanlık, eğitim ve teknik servis desteği ile birçok anahtar teslimi proje ile hizmetinizdeyiz. Projelerimizi müşterilerin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda geliştirmekte; web sitesi tasarımından, saha mobil çözümlerine, B2B ve banka entegrasyonlarından, server, network, altyapı hizmetleri, yönetim karar destek raporlarından, yönetim ve operasyon danışmanlığına kadar geniş bir hizmet yelpazesinde planlamakta ve hayata geçirmekteyiz.

İşin Özü

Sorununuzu çözmek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız

Misyonumuz

Her birisi değerli sektörlerde hizmet veren müşterilerimize yılların getirmiş olduğu tecrübemize dayanarak en uygun ve kaliteli bilgi teknolojileri ve yazılım hizmetlerini şirketlerinizi modern bir yapıya samimiyetimiz ile sunuyoruz.

Vizyonumuz

Argem Bilgi Teknolojileri olarak kendimizi geleceğin teknolojilerini sektörde örnek olarak gösterilmek ve yeni modern firmalara ve iş kollarına ön ayak olmak için çalışıyoruz

Scroll to Top